Genel17 Aralık 2019by Paykasa Satıcısı0Paykasa Nereden Bozdurulur?

Paykasa Nereden Bozdurulur?

İnternet teknolojisi günümüzde hızla ilerlediği gibi her geçen gün bu alanda yenilikler ve gelişmeler yaşanıyor. İnternetin bu denli insan hayatına girmesi ile de bazı alışkanlıklar değişmeye başlıyor. İnternet dünyasında özellikle alışveriş ve yemek gibi sitelerin kullanım sayısı her geçen gün daha da artıyor.

Bu noktada insanları en rahat ettiren şeyler arasında istenen ürünlerin kolaylık ile bulunması yer alıyor ayrıca mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan ürünlerin adrese teslim edilmesi de insanı başka bir avantajı oluyor. Bu tip durumlar da internet alışverişlerini daha cazip hale getiriyor. İnternet dünyası geliştikçe ödeme tipleri de gelişiyor ve farklı ödeme seçenekleri ile kullanıcıların dikkatine sunuluyor.

Ödeme tipleri dışında tek kullanımlık ya da istendiği miktarda tutar konularak alışveriş yapılmasını sağlayan kartlarda bulunuyor. Bunlardan biri olan paykasa ile alışveriş yapılacağı gibi paykasa nereden bozdurulur ile ihtiyaç halinde kartta olan bakiye nakde de çevrilebilir.

Paykasa

İnternet üzerinden güvenilir bir alışveriş imkanı sağlayan paykasa, elektronik bir karttır ve paykasa kullanarak herhangi bir kredi kartı ya da banka kartı kullanımına ihtiyaç duyulmaz bu kartın kullanılması ile de sanal dünya üzerindeki tehlikelerden de korunulur. Belirli limitler doğrultusunda yükleme yapılması ardından 16 haneli pin kodu ile alışveriş yapma imkanı elde ediliyor. Bir şeyler almak dışında bozdurma işlemlerinin de gerçekleşmesine olanak sağlıyor. Paykasa nereden bozdurulur? Nakde ihtiyaç olunduğu zaman paykasa kartının içinde bulunan miktarı bozdurulup, harcanabilir.

Paykasa Nedir?

İnternetten yapılan alışverişler için nakit ve kredi kartı seçenekleri dışında da farklı seçenekler de bulunur. Yurt dışında daha fazla kullanılan kart ülkemizde de yavaş yavaş adını duyurmaya başlıyor.

Paykasa özelliklerini saymak gerekir ise;

  • Ön ödemeli bir karttır
  • Tek seferlik kullanılır
  • Para üstü alınamaz
  • 1 defa kullanılmasının ardından bir daha kullanılamaz

Başka bir deyiş ile kontör kart sistemleri gibi işleyen kart, 16 haneli Pin sistemi ile desteklenir. Alışverişin seçilmesinin ardından ödeme kısmına gelindiğinde ilgili kısma Pin kodu girilir ve ödeme karttan çekilir. Bu bilgiler ışığından kartı merak eden insanlar da paykasa nereden bozdurulur sorusuna cevap aramaya başlıyor.

Paykasa Bozdurma

Paykasa nasıl bozdurulur? Sorusu için bazı kriterlerin yerine getirilmesi ile bozdurma işlemi gerçekleştirilir. Bozdurma işlemi öncelikle güvenli bir site üzerinde kur fiyatına bakılması gerekir. Bu yapmak için de sitenin müşteri temsilcisine bağlanmak gerekir. Bu işlemlerin yapılmasının ardından 16 haneli pin kodu ve banka hesap numarası müşteri temsilcisine verilerek istenen miktarda bozdurma işlemi yapılır. Tüm bu işlemler yarım saati bile bulmadan yapılabiliyor.

Güvenilir Alışveriş Paykasa

Günümüzde pek çok alışveriş internet üzerinden gerçekleştiriliyor bu noktada da paykasa internetten alışveriş yapanlara avantaj getiriyor. Kişisel bilgilere gerek kalmadan 16 haneli pin koduna sahip olan kartta konulacak miktar ile ürün alışı yapılabiliyor. Alışveriş siteleri haricinde e-ticaret siteleri, uygulamaları ya da oyun sitelerinde de bu kartın kullanımı mümkün oluyor.

Yorum

Email adresiniz olabildiğince gizlidir.  

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Sitesi

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Bozdur

Paykasa Müşteri Hizmetleri

+90 554 146 90 90
info@paykasa.gen.tr