Genel14 Aralık 2019by Paykasa Satıcısı0Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

internet siteleri ve oyunlar da çok sık tercih edilen paykasa ön ödemeli bir kart olarak bilinir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan kullanılan bir karttır. Paykasa sizin güvenliğinizi ön planda tutarak 3. Kişilerle paylaşılmasına izin vermez. Kart herhangi bir sorun oluşmadan alışveriş yapmanızı sağlar. Paykasa nedir hakkında daha fazla bilgiyi internet üzerinden de alabilirsiniz.

Paykasa Kullanımı

16 haneli olan paykasa ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler için aktif bir şekilde tercih edilir. Kredi kartı alımında özel bilgiler paylaşılır. İnternet üzerinden yapılan alışverişler de kartların çalınmasına karşılık sıkıntılar yararlanabiliyor. Bu nedenle paykasa böyle bir sıkıntı yaratmadığı için güvenli bir şekilde kullanım sunar.

Sanal bir kart olduğu için sadece tek kullanımlık bir karttır. Kartı sadece 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Süresi bittikten sonra otomatik olarak kapanır. Paykasa kredi kartı gibi size ay sonunda bir ekstre göndermez. Kartın içinde ne kadar bakiyeniz varsa size o kadarlık bir kullanım sunar. Ön ödemeli bir kart olduğu için parayı sadece hesabınızda para varken kullanabilirsiniz.

Paykasa Tercihi

Paykasa kart hem güvenli hem de daha bütçeli bir karttır. Bütçenize uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartın bakiyesi 1 yıl boyunca kullanacağınız kadar olmalıdır. Sanal kartı 1 yıl içinde geçerli olan tüm siteler de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster bakiyenizi tek sefer de bitirebilir ister parça parça kullanabilirsiniz.

  • Paykasa oldukça güvenilir bir karttır.
  • Sanal kart olduğu için çalınma riski bulunmaz.
  • İstediğiniz zaman iptal etme hakkı sunar.

Bu gibi kartları kullanmak her zaman daha avantajlı olacağı için sanal kart kullanımı artmıştır. Kısa süre de başvurunuzu yaparak kartınız ile birlikte alışverişe başlayabilirsiniz.

Paykasa Nereden Alınır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte alışveriş olanakları da fazlaca artmaktadır. Ancak normal kart kullanıp dolandırıcılık mağduru olmak yerine paykasa gibi bir sanal kart kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Paykasa kartı paykasanın kendi resmi sitesi üzerinden satın almalısınız. Birçok sitede satışı bulabilirsiniz. Ancak en güveniliri kendi resmi sitesidir. Bakiyeyi seçip ödeme yaptıktan sonra cep telefonunuza 16 haneli kod gelecektir. Bu kod ile dilediğiniz yerden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Geçerli Olduğu Siteler

Dünya genelinde çok fazla kullanımı olan paykasa son dönemler de Türkiye’de de çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Ön ödemeli ve hesaplı olmasından dolayı birçok sitede kullanım yapılmaktadır. Metin2, knight online, minecraft gibi oyun sitelerin de aktif olarak tercih edilmektedir. Oyun sitelerinde alım yapmak için kredi kartına ihtiyaç vardır. Bu konuda paykasa devreye girerek size güvenilir bir hizmet sunar. Sadece oyun sitelerinde değil aynı zaman da birçok alışveriş sitelerinde de aktif olarak kullanım yapabilirsiniz.

 

Yorum

Email adresiniz olabildiğince gizlidir.  

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Sitesi

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Bozdur

Paykasa Müşteri Hizmetleri

+90 554 146 90 90
info@paykasa.gen.tr