AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde internetin giderek yaygınlaşması ve bununla birlikte online alışverişlere gösterilen talebin artması, kullanıcıların ödeme sistemleri konusunda birtakım önlemler almasını zorunlu kılmıştır. Buradan yola çıkarak internette çok sık alışveriş yapan ve bunu farklı sitelerden gerçekleştiren kullanıcılar, ödeme sırasında kredi kartı bilgilerini vermemeyi tercih etmekte ve bunun yerine farklı ödeme sistemlerinden yararlanmaktadır. Ön ödemeli kart satışlarının resmi web sitesi olarak sizlere hizmet veren firmamız, 20 yılı aşkın süredir finans sektöründe kazandığı bilgi birikimi ve deneyim ile siz müşterilerine hizmet verir. Paykasa, Paykwik, AstroPay ve Cashixir gibi n ödemeli kartları firmamızdan güvenle satın alabilir ve internetten yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paykasa

Paykasa başta olmak üzere Paykwik, AstroPay ve Cashixir internet üzerinden yapılan online alışverişler sırasında kullanılabilecek en güvenli ödeme sistemleridir. İnternet alışverişlerine gösterilen ilginin gün geçtikçe artması, dolandırıcılık konusunda farklı çalışmaların da ortaya çıkmasına neden olmuş ve bu yüzden kullanıcılar online alışverişlerini daha güvenli ödeme sistemleri ile gerçekleştirme yoluna gitmiştir. Paykasa, Paykwik, AstroPay ve Cashixir olarak karşımıza çıkan ön ödemeli kartlar ile online alışverişlerde her zaman güvende olmak ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmak mümkündür. Firmamız, paykasa ve diğer ön ödemeli kart satışlarında siz müşterileri için hızlı ve profesyonel çözümler sunar. Bu kartlardan dilediğiniz herhangi birine anında sahip olabilir ve online alışverişlerinizi bu kartlar ile yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa ve diğer ön ödemeli kartları satın almak için internet üzerinde pek çok farklı firma ile karşılaşmanız mümkündür. Ancak sizler için en güvenilir paykasa satış noktasının firmamız olduğunu belirtmek isteriz. Paykasa ve diğer on ödemeli kartları resmi satış noktasından almak istiyorsanız, siz de hemen web sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz kartlardan birini satın alabilirsiniz. Siz müşterileri için ucuz ve bunun yanında güvenilir bir hizmet sunan firmamız, 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ halinde satışa sunulur. Bu limitlere ön ödemeli paykasa kartlardan dilediğinizi satın alabilir siniz. Yapmanız gereken whatsapp iletişim hattı üzerinden canlı destek birimimiz ile iletişime geçmektir. Canlı destek birimimiz ile iletişime geçerek paykasa kartlardan birini satın almanızın ardından kısa bir süre sonra PIN kodunuz tarafınıza iletilecektir.

Paykasa PIN Kodu Nasıl Kullanılır?

Paykasa PIN, 16 haneden oluşan ve size özel olan bir kodudur. PIN kodunun kullanımı genel olarak oldukça kolaydır ve online alışverişlerde hızlı ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Online alışverişleriniz sırasında yapmanız gereken ödeme yöntemini Paykasa Kart olarak seçmek ve sonrasında 16 haneli PIN kodunuzu girerek ödemeyi gerçekleştirmek kadar kolaydır. Bu işlem sonrasında farklı bir şey yapmaya gerek kalmaz ve ödeme oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Paykasa Nerelerde Kullanılabilir?

Paykasa her geçen gün yaygınlaşan bir online ödeme sistemi olma yolunda ilerlemektedir. bugün pek çok farklı online alışveriş platformunda paykasa kart ile güvenli bir ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Yaklaşık olarak 20 binden fazla online alışveriş sitesinde geçerli olan paykasa kart, aynı zamanda bu sayıyı her geçen gün artırmakta ve kullanıcılara daha geniş bir pazar sunmaktadır. Paykasa kartın kullanıldığı bazı siteler aşağıdaki gibi gösterilebilir;

  • Skype
  • DarkOrbit
  • Facebook
  • GameForge

Ayrıca paykasa kart ile son zamanların öne çıkan yatırım araçlarından biri kripto paralar da satın alınabilmektedir. Siz de paykasa kartınız ile Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi pek çok kripto para satın alabilir ve kripto dünyasına güvenli bir ödeme sistemi ile giriş yapabilirsiniz.

Paykasa Ne Kadar Güvenlidir?

Online alışveriş sitelerinde kullanılabilen paykasa kart, bilinen kredi kartlarına göre oldukça avantajlı ve güvenli bir ödeme sistemi olma özelliğine sahiptir. Üzerinde 16 haneli PIN kodu bulunan paykasa kart ile online ödemeler sırasında kişiye özel bilgilerin verilmesine gerek duyulmaz. Yalnızca web sayfalarının ödeme sistemlerinde Paykasa Kart ile öde seçeneği tercih edilir ve başka bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan ödeme gerçekleştirilir. Ayrıca her paykasa kart kendine özel bir limite sahiptir ve karta özel bilgilerin ele geçirilmesi durumunda var olan limit kadar harcama yapılır ve bu limitin üzerine hiçbir şekilde çıkılamaz.

Paykasa Fiyatları Nedir?

Paykasa kart fiyatları güncel kurlara göre değişiklik gösterir. Farklı limitler ile satışa sunulan paykasa kart satın almak için öncelikle günce kura bakılır ve sonrasında satın alınmak istenen limit ile hesaplama yapılarak kart fiyatı belirlenir.

Siz de internetin güvenli ödeme sistemleri arasında yer alan paykasa ve diğer ön ödemeli kartlara firmamıza ait resmi satış sitesinden ulaşabilir ve bu şekilde tüm online alışverişlerinizde kendinizi her zaman güvende hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece canlı destek birimimiz ile iletişime geçmek ve satın almak istediğiniz paykasa kartın limitini belirterek 16 haneli PIN kodunun tarafınıza iletilmesini beklemek kadar kolaydır.

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Sitesi

Paykasa Almak İçin Bizi Seçin

Güvenilir Paykasa Bozdur

Paykasa Müşteri Hizmetleri

+90 554 146 90 90
info@paykasa.gen.tr